Με χαλαρή διάθεση έδωσαν το «παρών» στην εκδήλωση του Επιμελητηρίου Εύβοιας για τα 90α γενέθλιά του το Σάββατο το βράδυ ο αντιπεριφερειάρχης Εύβοιας Γιώργος Κελαϊδίτης και ο Α’ αντιπρόεδρος και πρώην πρόεδρος του Επιμελητηρίου Εύβοιας Νίκος Μώρος. Εκλογική χρονιά το 2023 και για τους δυο, με τον κ. Κελαϊδίτη να ετοιμάζεται για τις αυτοδιοικητικές κάλπες του Οκτώβρη και τον κ. Μώρο βάζει πλώρη και πάλι για τις επιμελητηριακές κάλπες που έπονται.
Πέμπτη 15 Ιουνίου 2023
Και οι δυο
Με χαλαρή διάθεση έδωσαν το «παρών» στην εκδήλωση του Επιμελητηρίου Εύβοιας για τα 90α γενέθλιά του το Σάββατο το βράδυ ο αντιπεριφερειάρχης Εύβοιας Γιώργος Κελαϊδίτης και ο Α’ αντιπρόεδρος και πρώην πρόεδρος του Επιμελητηρίου Εύβοιας Νίκος Μώρος. Εκλογική χρονιά το 2023 και για τους δυο, με τον κ. Κελαϊδίτη να ετοιμάζεται για τις αυτοδιοικητικές κάλπες του Οκτώβρη και τον κ. Μώρο βάζει πλώρη και πάλι για τις επιμελητηριακές κάλπες που έπονται.