Ο Σύλλογος Ερασιτεχνών αλιέων Μαντουδίου «Κυμασιότης» πραγματοποιεί Γενική Συνέλευση το Σάββατο 22 Ιουλίου στις 9 το πρωί στο Δημαρχείο Μαντουδίου στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου. Με θέμα: Έγκριση απολογισμού – προϋπολογισμού και αρχαιρεσίες. Σε περίπτωση μη απαρτίας η συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα στον ίδιο χώρο στις 10 το πρωί.
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που θέλουν να βάλουν
υποψηφιότητα να το δηλώσουν το αργότερο μέχρι τις 20 Ιουλίου στον Γραμματέα του
Συλλόγου Αλαφάκη Γιώργο. Τηλέφωνο δήλωσης υποψηφιότητας 6984612936.