Την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου, πραγματοποιήθηκε ο 1ος Διαγωνισμός Καραόκε του Ειδικού Γυμνασίου και Λυκείου Χαλκίδας στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου.
Οι συμμετέχοντες πολλοί! Μαθητές και εκπαιδευτικοί με τη δυναμική παρουσία τους ξεδίπλωσαν το φωνητικό τους ταλέντο και η κριτική επιτροπή, αποτελούμενη από μαθητές και εκπαιδευτικούς επίσης, ανέδειξε και βράβευσε τους νικητές. Όσοι έδωσαν το «παρών» άκουσαν αγαπημένες επιτυχίες, χειροκρότησαν τους συμμετέχοντες και όλοι μαζί διασκέδασαν στο έπακρο!
Μόνο συγχαρητήρια αξίζουν στους διοργανωτές και σε όλους τους συμμετέχοντες. Ήταν υπέροχοι!