Πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στην αίθουσα συνεδριάσεων του περιφερειακού συμβουλίου στο Διοικητήριο, η ετήσια τακτική συνέλευση της Ομοσπονδίας Πολιτιστικών συλλόγων Εύβοιας. Κατά τη διάρκεια της συνέλευσης παρουσιάστηκε και η επίσημη ιστοσελίδα της Ομοσπονδίας.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023
Πραγματοποιήθηκε η ετήσια τακτική συνέλευση της Ομοσπονδίας Πολιτιστικών συλλόγων Εύβοιας(ΦΩΤΟ)
Πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στην αίθουσα συνεδριάσεων του περιφερειακού συμβουλίου στο Διοικητήριο, η ετήσια τακτική συνέλευση της Ομοσπονδίας Πολιτιστικών συλλόγων Εύβοιας. Κατά τη διάρκεια της συνέλευσης παρουσιάστηκε και η επίσημη ιστοσελίδα της Ομοσπονδίας.