Στη Λαμία βρέθηκε χθες ο νεοεκλεγείς δημοτικός σύμβουλος Δήμου Χαλκιδέων Αντώνης Σπανός. Ήταν παρών στην ορκωμοσία του Περιφερειάρχη Φάνη Σπανού και της περιφερειακής αρχής. Πήγε στη Λαμία για να τιμήσει τον εξάδελφό του, ο δημοτικός σύμβουλος και να του ευχηθεί καλή νέα θητεία.
Ο Αντώνης για πρώτη φορά ασχολείται με τα κοινά και στο τέλος της πενταετίας θα δείξει αν θα το επιχειρήσει για δεύτερη φορά!