Νέος δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ερέτριας θα είναι από 1η Ιανουαρίου και ο Γιώργος Κατέβας, που με το «καλημέρα» στην Τοπική Αυτοδιοίκηση θα πέσει στα βαθιά νερά, αφού θα ανήκει στην ομάδα του νέου δημάρχου Νίκου Γουρνή και θα κληθεί να ασκήσει διοίκηση. Ο ίδιος πάντως ανυπομονεί να έρθει η ώρα αυτή…
Δευτέρα 25 Δεκεμβρίου 2023
Ανυπομονεί…
Νέος δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ερέτριας θα είναι από 1η Ιανουαρίου και ο Γιώργος Κατέβας, που με το «καλημέρα» στην Τοπική Αυτοδιοίκηση θα πέσει στα βαθιά νερά, αφού θα ανήκει στην ομάδα του νέου δημάρχου Νίκου Γουρνή και θα κληθεί να ασκήσει διοίκηση. Ο ίδιος πάντως ανυπομονεί να έρθει η ώρα αυτή…