Έβαλε το καπελάκι του με τη λήξη της πρόσφατης συνεδρίασης του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Χαλκιδέων ο Βασίλης Καθαροσπόρης και είπε αντίο στους για τέσσερα χρόνια συναδέλφους του στα έδρανα του Δημοτικού Συμβουλίου. Αν ήταν αυτό το τελευταίο αντίο, ή αν θα το πει τελικά στη συνεδρίαση για τον προϋπολογισμό του 2024, λίγη σημασία έχει, αφού έτσι κι αλλιώς από 1η Ιανουαρίου μαζί με το καπελάκι του «θα κουνήσει μαντίλι» στην Τοπική Αυτοδιοίκηση, τουλάχιστον για τα επόμενα πέντε χρόνια.
Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023
Το καπελάκι του και… «αντίο σας»
Έβαλε το καπελάκι του με τη λήξη της πρόσφατης συνεδρίασης του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Χαλκιδέων ο Βασίλης Καθαροσπόρης και είπε αντίο στους για τέσσερα χρόνια συναδέλφους του στα έδρανα του Δημοτικού Συμβουλίου. Αν ήταν αυτό το τελευταίο αντίο, ή αν θα το πει τελικά στη συνεδρίαση για τον προϋπολογισμό του 2024, λίγη σημασία έχει, αφού έτσι κι αλλιώς από 1η Ιανουαρίου μαζί με το καπελάκι του «θα κουνήσει μαντίλι» στην Τοπική Αυτοδιοίκηση, τουλάχιστον για τα επόμενα πέντε χρόνια.