Βγήκε και φέτος η λαδιά για τον δικηγόρο και τομεάρχη δικαιοσύνης της ΟΝΝΕΔ Εύβοιας, Χριστόδουλο Κύρου Τσάκαλο και το σίγουρο είναι ότι δεν θα πει «το λάδι λαδάκι».
Από την άλλη όμως, η λεζάντα με την οποία συνόδευσε την σχετική ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook, έχει πολλές ερμηνείες…
«Μας βγήκε το λάδι φέτος»… έγραψε ο Χριστόδουλος Κύρου Τσάκαλος και μάλλον το εννοεί και κυριολεκτικά και μεταφορικά, αφού το 2023 ήταν εκλογική χρονιά και για τον ίδιο.