Αν και περίμεναν στην προχθεσινή πρώτη παραταξιακή συγκέντρωση με τους νεοεκλεγμένους δημοτικούς συμβούλους που είχε η Δήμαρχος Έλενα Βάκα, ότι θα τους ανακοίνωσε και το ποιοι θα ξεκινούσαν με θέσεις ευθύνης με την ανάληψη των καθηκόντων από 1η Ιανουαρίου κάτι τέτοιο δεν έγνε και έτσι παρατείνεται η αγωνία τους. Θα τους ανακοινώσει όλους πριν την ψηφοφορία για τον/την πρόεδρο ή μετά την εκλογή προέδρου; Μόνο η δήμαρχος το ξέρει...