Πραγματοποιείται στον Πειραιά η 54η Γενική Συνέλευση του Επιμελητηριακού Ομίλου Ανάπτυξης Ελληνικών Νησιών. Το Επιμελητήριο Εύβοιας εκπροσωπούν οι Γιάννης Γεροντίτης πρόεδρος, Γιάννης Σταθόπουλος Β΄Αντιπρόεδρος και Δέσποινα Καραμπέτσου μέλος του Δ.Σ
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023
Στην Γενική Συνέλευση του Επιμελητηριακού Ομίλου Ανάπτυξης Ελληνικών Νησιών
Πραγματοποιείται στον Πειραιά η 54η Γενική Συνέλευση του Επιμελητηριακού Ομίλου Ανάπτυξης Ελληνικών Νησιών. Το Επιμελητήριο Εύβοιας εκπροσωπούν οι Γιάννης Γεροντίτης πρόεδρος, Γιάννης Σταθόπουλος Β΄Αντιπρόεδρος και Δέσποινα Καραμπέτσου μέλος του Δ.Σ