Η Πολυφωνική Χορωδία Θεάτρου Χαλκίδας έκλεισε το χρόνο πού φεύγει με δύο όμορφες εκδηλώσεις. Την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου συμμετείχε στα εγκαίνια τού VOCAL LAB σχολή φωνητικής τέχνης με υπέροχους ανθρώπους και μοναδικές φωνές. Χθες στόν Ιερό Ναό Αγ Νικολάου μαζί με το Πρότυπο ΓΕΛ Χαλκίδας αποχαιρέτησαν το 2023 με μία υπέροχη Χριστουγεννιάτικη Εκδήλωση Συναυλία.
Σάββατο 23 Δεκεμβρίου 2023
Χαλκίδα: Έκλεισε το χρόνο που φεύγει με δύο όμορφες εκδηλώσεις
Η Πολυφωνική Χορωδία Θεάτρου Χαλκίδας έκλεισε το χρόνο πού φεύγει με δύο όμορφες εκδηλώσεις. Την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου συμμετείχε στα εγκαίνια τού VOCAL LAB σχολή φωνητικής τέχνης με υπέροχους ανθρώπους και μοναδικές φωνές. Χθες στόν Ιερό Ναό Αγ Νικολάου μαζί με το Πρότυπο ΓΕΛ Χαλκίδας αποχαιρέτησαν το 2023 με μία υπέροχη Χριστουγεννιάτικη Εκδήλωση Συναυλία.