Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024
Στην πρώτη συνεδρίαση της ΔΑΕΠΠΕΧ
Στη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου της Πέμπτης ήταν παρών ο Γενικός Γραμματέας του Δήμου Χαλκιδέων Γιάννης Πανταζής. Με τον Γραμματέα του Δημοτικού Συμβουλίου Γιάννη Γαϊτανάρο συζήτησε μέχρι να ξεκινήσει η συνεδρίαση και η συζήτηση αφορούσε στα νέα καθήκοντα του κου Γαϊτανάρου, ο οποίος θα αναλάβει την Προεδρία της ΔΑΕΠΠΕΧ, όταν ψηφιστεί από το Διοικητικό Συμβούλιο, στην πρώτη συνεδρίαση της Δημοτικής Επιχείρησης.