Ο Εμπορικός Σύλλογος Ροβιών έκοψε χθες το βράδυ την πρωτοχρονιάτικη πίτα του και το γλέντησε και ο Δήμαρχος Μαντουδίου Λίμνης Αγίας Άννας Γιώργος Τσαπουρνιώτης ήταν εκεί. Μαζί με τον Αντιδήμαρχο Γιώργο Σταμούλο, διασκέδασαν, αλλά και συζήτησαν θέματα που αφορούν στο Δήμο, αφού αυτά τους …ακολουθούν παντού!
Γι΄αυτό και ο Δήμος κάνει άλματα γιατί οι αυτοδιοικητικοί του δεν αφήνουν τίποτα στην τύχη του…