Tην Πρωτοχρονιάτικη πίτα τους έκοψαν στο Κ.Υ Ψαχνών. Ο διευθυντής του Κέντρου Υγείας Νίκος Δήμου έκοψε την πίτα και ευχήθηκε σε όλους καλή χρονιά με υγεία. Νίκος Χατζηαντωνάκης, Ίρμα Σαρίδου, Πόπη Μαύρου, Σταμάτης Καρράς, Μήτση Καλογιάννη και η γιατρός βουλευτής Κατερίνα Καζάνη ανάμεσα στους παρευρισκόμενους
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024
Έκοψαν την πίτα τους στο Κ.Υ Ψαχνών
Tην Πρωτοχρονιάτικη πίτα τους έκοψαν στο Κ.Υ Ψαχνών. Ο διευθυντής του Κέντρου Υγείας Νίκος Δήμου έκοψε την πίτα και ευχήθηκε σε όλους καλή χρονιά με υγεία. Νίκος Χατζηαντωνάκης, Ίρμα Σαρίδου, Πόπη Μαύρου, Σταμάτης Καρράς, Μήτση Καλογιάννη και η γιατρός βουλευτής Κατερίνα Καζάνη ανάμεσα στους παρευρισκόμενους