Την Τοπική Αυτοδιοίκηση την αγαπάει και το έχει αποδείξει. Ο Αντιπρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Χαλκιδέων Πάνος Καραμούζης βλέπει την ενασχόληση με τα κοινά μόνο ως προσφορά. Αυτό έκανε τα τέσσερα προηγούμενα χρόνια, γι΄αυτό και οι δημότες τον οδήγησαν για δεύτερη φορά στα έδρανα του Δημοτικού Συμβουλίου.
Και το σίγουρο είναι ότι θα συνεχίσει να προσφέρει μέσα από την Τοπική Αυτοδιοίκηση για πολλά χρόνια ακόμα…