Στην κοινή εκδήλωση κοπής της Βασιλόπιτας του ΟΛΝΕ Α.Ε. και του Κεντρικού Λιμεναρχείου Χαλκίδας παραβρέθηκαν ο Διοικητής της Σχολής Πεζικού Υποστράτηγος Τακόπουλος Κωνσταντίνος, ο Διευθυντής της Αστυνομικής Διεύθυνσης Εύβοιας Ταξίαρχος Γερογιάκομος Αθανάσιος, ο Διοικητής Π.Υ Εύβοιας Αρχιπύραρχος Ψαρός Κωνσταντίνος
Πέμπτη 1 Φεβρουαρίου 2024
Στην κοπή της Βασιλόπιτας
Στην κοινή εκδήλωση κοπής της Βασιλόπιτας του ΟΛΝΕ Α.Ε. και του Κεντρικού Λιμεναρχείου Χαλκίδας παραβρέθηκαν ο Διοικητής της Σχολής Πεζικού Υποστράτηγος Τακόπουλος Κωνσταντίνος, ο Διευθυντής της Αστυνομικής Διεύθυνσης Εύβοιας Ταξίαρχος Γερογιάκομος Αθανάσιος, ο Διοικητής Π.Υ Εύβοιας Αρχιπύραρχος Ψαρός Κωνσταντίνος