Καλοχωρίου Παντειχίου Λουκάς Μπρατσιώτης. Στην εκδήλωση παρέστη και ο Βουλευτής Εύβοιας Θανάσης Ζεμπίλης, προκειμένου να τιμήσει με την παρουσία του τον παλιό του συνεργάτη από τα χρόνια του δήμου Λουκά Μπρατσιώτη, ο οποίος είναι και προσωπικός του φίλος.
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024
Στο Καλοχώρι για τον φίλο του ο Θανάσης Ζεμπίλης
Στην εκδήλωση της κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Εξωραϊστικού Συλλόγου Καλοχωρίου τιμήθηκε για την μακρόχρονη προσφορά του και ο επί σειρά ετών πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας