Έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων ΑΜΕΑ «Ηλιαχτίδα» Χαλκίδας και τα χαμόγελα περίσσευαν. Εξάλλου αυτός είναι και ο σκοπός του Συλλόγου, με το έργο τους και τις δράσεις του να δημιουργεί χαμόγελα στα ΑμΕΑ και στις οικογένειές τους. Ο πρόεδρος Γιάννης Κοτρογιάννης και τα μέλη του Δ.Σ. αντήλλαξαν ευχές για το νέο έτος «μόνο με πολλά χαμόγελα»!
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024
Η «Ηλιαχτίδα» έκοψε την πίτα της
Έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων ΑΜΕΑ «Ηλιαχτίδα» Χαλκίδας και τα χαμόγελα περίσσευαν. Εξάλλου αυτός είναι και ο σκοπός του Συλλόγου, με το έργο τους και τις δράσεις του να δημιουργεί χαμόγελα στα ΑμΕΑ και στις οικογένειές τους. Ο πρόεδρος Γιάννης Κοτρογιάννης και τα μέλη του Δ.Σ. αντήλλαξαν ευχές για το νέο έτος «μόνο με πολλά χαμόγελα»!