Με πούλμαν έφυγαν σήμερα το πρωί όλοι μαζί οι αντιπρόσωποι του Δήμου Χαλκιδέων από την παράταξη της Έλενας Βάκα για τις εκλογές της ΠΕΔ Στερεάς Ελλάδας. Στην φωτογραφία οι Δήμαρχος Έλενα Βάκα και οι 14 δημοτικοί σύμβουλοι: Μπάμπης Κώσταρος • Ελένη Αϊδίνη • Ιωάννης Βαβουλιώτη• Μαρία Βάθη • Κωνσταντίνος Βελής • Ιωάννης Γαϊτανάρος • Βασίλης Γουρνής • Βασιλική Κόντου • Δημοσθένης Κουτουλής • Ελευθέριος Λειβαδίτης • Ευαγγελία Παλαιολόγου • Γιώργος Πάνος• Δημήτρης Σέρρας• Αθανάσιος Τριανταφύλλου.