Την ήττα με 2-0 γνώρισε η ομάδα Κ-15 της ΕΠΣ Εύβοιας από τη ΕΠΣ Λέσβου για τη δεύτερη αγωνιστική του πανελληνίου αναπτυξιακού πρωταθλήματος μικτών ομάδων ενώσεων των γυναικών της ΕΠΟ σε αγώνα που έγινε το μεσημέρι στο Ενωσιακό γήπεδο.Επόμενο παιχνίδι την προσεχή Τετάρτη στο Ενωσιακό στο ΠΕΙ Δοκού.
ΕΠΣ Εύβοιας: (Σπυρόπουλος, Ακριτίδης, Καπνίσης) Τσούπρα,Τουρτουλοπούλου,Μανώλη,Ντεμίρι,Θεοδώρου,Θέμελη,Χατζηαποστόλου,Παπάζογλου,Σουλτάνη,Κόρδη,Καλλιμάνη(Τσουρουδ'ελη,Κοτρογιάννη,Καβαλάρη,Δαμιανού,Στάντζογλου,Κάλφα,ΜιχελήΚατσέλη)