Κυριακή 3 Μαρτίου 2024
Βγαίνει στους δρόμους και τις πλατείες
Πάντα με το στήριγμα του, την σύζυγο του, ο Νίκος Σιόλιας συμμετείχε προχθές στην μεγάλη κινητοποίηση στην Χαλκίδα για την συμπλήρωση ενός χρόνου από το δυστύχημα στα Τέμπη. Μπορεί να έβαλε τελεία στην ενασχόληση του με την Τοπική Αυτοδιοίκηση αλλά στους κοινωνικούς και συνδικαλιστικούς αγώνες δεν κάθεται στον καναπέ αλλά βγαίνει στους δρόμους και τις πλατείες