Το Φιλανθρωπικό Ίδρυμα Τάσος Γεωργιάδης στην Χαλκίδα διοργάνωσε τη Δευτέρα αποκριάτικη φιλανθρωπική μουσική βραδιά. Από τις ομορφότερες παρέες αυτή της φωτογραφίας, η οποία αποτελούνταν από τις Μαρία Ματθαίου, Ρούλα Κεχρή, Εύη Κεφεκέ, Δαυιδία Κατσαντώνη, Πένη Γκάνη, Ειρήνη Πράγια και Εύη Γκάνη.
Λαμπερές και χαμογελαστές, άφησαν για λίγο τις επαγγελματικές υποχρεώσεις και έδωσαν το «παρών» στην εκδήλωση.