Τετάρτη 27 Μαρτίου 2024
Χαλκίδα: Παρέλασαν μαμά και κόρη
Για πρώτη φορά πήρε μέρος στην παρέλαση ο Πανθεσσαλικός Σύλλογος Ευβοίας που επανασυστάθηκε πρόσφατα και μάλιστα με 23 άτομα. Ανάμεσα σε αυτά και η Μαρία Παπαδανιήλ σύζυγος του επιχειρηματία και οικονομικού επόπτη του Επιμελητηρίου Ευβοίας Σπύρου Κουτσαύτη. Μάλιστα μαζί της παρέλασε και η κόρη τους Αλίκη η οποία απέσπασε και τα περισσότερα χειροκροτήματα