Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024
Ένα φόβο τον είχαν
Ένα φόβο τον είχαν οι παρευρισκόμενοι στο χορό, ότι ο πρόεδρος του Τεχνικού Επιμελητηρίου Εύβοιας Κώστας Λάππας τελικά δεν θα το άντεχε και ότι κάποια στιγμή θα έπιανε το μπουζούκι και θα άρχιζε το τραγούδι. Με μεγάλη ανακούφιση όμως άκουσαν τον ίδιο να τους λέει ότι δεν θα το κάνει γιατί όπως τους έλεγε μετά δεν ήθελε να επισκιάσει τους παρευρισκόμενους μουσικούς και τραγουδιστές