Πραγματοποιήθηκε χθες η κλειστή διευρυμένη Νομαρχιακή του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής Εύβοιας με θέμα τις επερχόμενες ευρωεκλογές. Επίσημα ανακοινώθηκε στα μέλη της Νομαρχιακής η υποψηφιότητα του Σταύρου Πετράκη στις Ευρωεκλογές και οι πρώτες ευχές για καλή επιτυχία τις δέχθηκε από τον αναπληρωτή Γραμματέα της Νομαρχιακής Γιώργο Γιογιό.
Δύσκολο το εγχείρημα, αλλά ο κ. Πετράκης έχει πολιτικούς φίλους σε όλη την Ελλάδα…