Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
Πραγματοποιήθηκε στο Δημαρχείο Μαντουδίου η σύσκεψη για τα έργα αντιπυρικής προστασίας antiNERO
Πραγματοποιήθηκε στο Δημαρχείο Μαντουδίου από το Δασαρχείο και το Δήμο Μαντουδίου -Λίμνης Αγ. Άννας, σύσκεψη για τα έργα αντιπυρικής προστασίας antiNERO στις κοινότητες Μαντουδίου και Προκοπίου παρουσία φορέων της Τ.Α. συνεταιρισμών κλπ. Έγινε ανταλλαγή απόψεων για όλα τα θέματα στα πλαίσια της νέας αντιπυρικής περιόδου στην περιοχής