Μέσα σε δύο ώρες, ο ανεξάρτητος δημοτικός σύμβουλος Δήμου Χαλκιδέων Πάνος Καραμούζης απέδειξε ότι είναι ικανός να διευθύνει τη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Χαλκιδέων. Στη συνεδρίαση της λογοδοσίας την Μεγάλη Πέμπτη ο κ. Καραμούζης προήδρευσε, λόγω απουσίας του προέδρου και εξέλπηξε ευχάριστα πολλούς!
Όταν άλλοι χρειάζονται χρόνια να αποδείξουν ότι «το ..έχουν», ο κ. Καραμούζης το απέδειξε μέσα σε δύο ώρες.