Στα Ψαχνά βρέθηκε χθες το απόγευμα ο εκ νέου υποψήφιος Ευρωβουλευτής με το ΠΑΣΟΚ Κίνημα Αλλαγής Θοδωρής Ζαγοράκης. Μία και σήμερα για τις κάλπες της Κυριακής και ο υποψήφιος Ευρωβουλευτής έχει «οργώσει» όλη την Ελλάδα και στο πλαίσιο των περιοδειών επισκέφθηκε και τα Ψαχνά.
Εκεί, ήταν και η βουλευτής Εύβοιας του ΠΑΣΟΚ Κατερίνα Καζάνη, όπως και οι, Θέμης Σταύρου, Ανδρέας Κουλοχέρης, Κώστας Τσοκάνης και Γιώργος Πριόνας.