Στη Χαλκίδα βρέθηκε τη Δευτέρα ο υποψήφιος ευρωβουλευτής της Νέας Δημοκρατίας Μανώλης Κεφαλογιάννης και επισκέφθηκε φορείς του Νομού. Ως πρώην υπουργός Εμπορικής Ναυτιλίας δεν θα μπορούσε να μην επισκεφθεί το Λιμεναρχείο Χαλκίδας, όπου συναντήθηκε με τον λιμενάρχη Κωνσταντίνος Φλουρή παρουσία του διευθύνοντα συμβούλου του ΟΛΝΕ και υπεύθυνου εκλογικού αγώνα Ευρωεκλογών 2024 Ε.Π. Ευβοίας Μπάμπη Μανιάτη.
Τετάρτη 5 Ιουνίου 2024
Στη Χαλκίδα ο Μανώλης Κεφαλογιάννης
Στη Χαλκίδα βρέθηκε τη Δευτέρα ο υποψήφιος ευρωβουλευτής της Νέας Δημοκρατίας Μανώλης Κεφαλογιάννης και επισκέφθηκε φορείς του Νομού. Ως πρώην υπουργός Εμπορικής Ναυτιλίας δεν θα μπορούσε να μην επισκεφθεί το Λιμεναρχείο Χαλκίδας, όπου συναντήθηκε με τον λιμενάρχη Κωνσταντίνος Φλουρή παρουσία του διευθύνοντα συμβούλου του ΟΛΝΕ και υπεύθυνου εκλογικού αγώνα Ευρωεκλογών 2024 Ε.Π. Ευβοίας Μπάμπη Μανιάτη.