Στην Χαλκίδα βρισκόταν προχθές ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης και περπάτησε με τους συνεργάτες του όλη την παραλία Χαλκίδας και χαιρετούσε τον κόσμο που εκείνη την ώρα έκανε την βόλτα του ή έπινε τον καφέ του.
Έβγαλε και πολλές selfies, ιδίως με νεαρούς και νεαρές. Ανάμεσα τους και
η υπάλληλος της ΔΟΥ Χαλκίδας Ιωάννα Γεραμάνη, η οποία έβγαλε selfie με τον πρόεδρο κρατώντας μάλιστα δυο κινητά...