Α Ερασιτεχνική 13η Αγωνιστική
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. -
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. -
ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. -
ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. -
ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ - ΑΟ
ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
ΣΚΕΠΑΣΤΗ - ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. -
ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΜΑΚΡΗΣ
ΒΑΣ.
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
- ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 13η Αγωνιστική
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. -
ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΕΝΩΣΗ
ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
- ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. -
ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ.
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΕΟΔ/ΕΠΟ -
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
ΣΤΕΛ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 13η Αγωνιστική
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΠΡΙΟΝΑΣ
Δ. - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ.
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. -
ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. - ΑΝΑΓΕΝ.ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ
ΙΩΑΝ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
ΑΟ Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
ΜΙΑΟΥΛΗΣ - ΑΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ.
ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ
ΙΩΑΝ. - ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 13η Αγωνιστική
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΝΕΓΡΗΣ
ΑΒΡ.
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΤ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡ. - ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΝΗΛΕΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. -
ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ
ΚΩΝ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. -
ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. -
ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. -
ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ. - ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ. -
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. -
ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ - ΚΥΜΗ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. -
ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. -
ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.