Α΄ ΕΠΣΕ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ.
- ΣΕΡΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ -
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΛΗΛΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. -
ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. -
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ -
ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ.
- ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ.
Β΄ ΕΠΣΕ-1ος όμιλος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. -
ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ
ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ.
- ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ -
ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΤΡΟΜ.
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ
ΧΑΡ. - ΠΑΥΛΑΤΟΣ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. -
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Β΄ ΕΠΣΕ-2ος όμιλος
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. -
ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. -
ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. - ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ - ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ -
ΠΑΣΧΩΝΗΣ
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. -
ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΔΟΥΚΑΣ -
ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. -
ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ
Γ΄ ΕΠΣΕ-1ος όμιλος
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ -
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.
ΕΛΛΗΝΙΚΑ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ. -
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.
ΟΛΥΜΠ. ΛΙΜΝΗΣ - ΑΚΡΑΤ. ΚΕΧΡΙΩΝ ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.
- ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.
Γ΄ ΕΠΣΕ-2ος όμιλος
ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. -
ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ -
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ -
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. -
ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
Γ΄ ΕΠΣΕ-3ος όμιλος
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ -ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΝΤΟΒΟΛΗΣ
ΙΩΑΝ.
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ - ΚΥΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ. - ΜΑΡΙΝΟΣ
ΘΕΟΔ.