Στις μαθητικές εκδηλώσεις που πραγματοποιήθηκαν χθες για τη λήξη της χρονιάς οι μαθητές αποχαιρέτισαν το δάσκαλό τους και του ευχήθηκαν καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα.
Τετάρτη 14 Ιουνίου 2023
Οι μαθητές του Δημοτικού Σχολείου Αφρατίου, αποχαιρέτισαν τον δάσκαλό τους Δημήτρη Λιανοστάθη
Οι μαθητές του Δημοτικού Σχολείου Αφρατίου, αποχαιρέτισαν τον δάσκαλό τους Δημήτρη Λιανοστάθη, που αναλαμβάνει διευθυντική θέση στο δημοτικό σχολείο Φύλλων.