Άριστη συνεργασία έχει ο αντιπεριφερειάρχης Επιχειρηματικότητας και Εξωστρέφειας Βαγγέλης Κούκουζας με τον πρόεδρο του Συνδέσμου Βιομηχανιών Στερεάς Ελλάδας Πάνο Λώλο. Γεγονός που ο πρόεδρος του ΣΒΣΕ επισημαίνει με κάθε ευκαιρία, όπως έκανε άλλωστε και πρόσφατα στις επετειακές εκδηλώσεις του Επιμελητηρίου Εύβοιας.
Τρίτη 20 Ιουνίου 2023
Άριστη συνεργασία
Άριστη συνεργασία έχει ο αντιπεριφερειάρχης Επιχειρηματικότητας και Εξωστρέφειας Βαγγέλης Κούκουζας με τον πρόεδρο του Συνδέσμου Βιομηχανιών Στερεάς Ελλάδας Πάνο Λώλο. Γεγονός που ο πρόεδρος του ΣΒΣΕ επισημαίνει με κάθε ευκαιρία, όπως έκανε άλλωστε και πρόσφατα στις επετειακές εκδηλώσεις του Επιμελητηρίου Εύβοιας.