Δευτέρα 19 Ιουνίου 2023
Στην εκδήλωση του Βαθέως Αυλίδας
Κλείνοντας την φετινή χορευτική χρόνια o Eκπολιτιστικός και Επιμορφωτικός Σύλλογος Βαθέως Αυλίδας διοργάνωσε χθες το βράδυ την ετήσια καλοκαιρινή του εκδήλωση μοντέρνων και παραδοσιακών χορών. Στην εκδήλωση συμμετείχε και το χορευτικό τμήμα του ΚΑΠΗ Αυλίδας. Παρόντες και ο δημοτικός σύμβουλος επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης Χρήστος Παγώνης και η δημοτική σύμβουλος Κατερίνα Κυριάκου Καλαμιώτη. Στην φωτογραφία και ο πρώην δημοτικός σύμβουλος Χρήστος Μαρίνης