Σε μια ανάπαυλα από την εκλογική μάχη μέλη και φίλοι του ΚΚΕ έδωσαν μαζικά το παρόν στο γλέντι του ΚΚΕ το Σάββατο 10 Ιούνη στο «Κτήμα Κέκη» στο Νεοχώρι. Στην εκδήλωση παραβρέθηκε και απεύθυνε χαιρετισμό ο Γιώργος Μαρίνος, υποψήφιος βουλευτής Εύβοιας και μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ. Ο Γ. Μαρίνος στο χαιρετισμό του ανέδειξε τη σημασία της ισχυροποίησης του ΚΚΕ ως της μοναδικής αντιπολίτευσης που θα υπερασπιστεί μαχητικά τα λαϊκά συμφέροντα.
Τρίτη 13 Ιουνίου 2023
Πραγματοποιήθηκε η συνεστίαση των Κομματικών Οργανώσεων του ΚΚΕ στον δήμο Κύμης Αλιβερίου
Σε μια ανάπαυλα από την εκλογική μάχη μέλη και φίλοι του ΚΚΕ έδωσαν μαζικά το παρόν στο γλέντι του ΚΚΕ το Σάββατο 10 Ιούνη στο «Κτήμα Κέκη» στο Νεοχώρι. Στην εκδήλωση παραβρέθηκε και απεύθυνε χαιρετισμό ο Γιώργος Μαρίνος, υποψήφιος βουλευτής Εύβοιας και μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ. Ο Γ. Μαρίνος στο χαιρετισμό του ανέδειξε τη σημασία της ισχυροποίησης του ΚΚΕ ως της μοναδικής αντιπολίτευσης που θα υπερασπιστεί μαχητικά τα λαϊκά συμφέροντα.