Με επικεφαλής τον πρώην βουλευτή Γιώργο Ακριώτη και την υποψήφια Θεοδώρα Ακριώτη κλιμάκιο στελεχών του ΣΥΡΙΖΑ Χαλκίδας χθες έξω από τα σουπερ μάρκετ της πόλης μοίραζαν φυλλάδιο του κόμματος και συζητούσαν με τους πολίτες για την ακρίβεια και τις προτάσεις του ΣΥΡΙΖΑ. Μία βδομάδα έμεινε για τις εκλογές και εντείνουν τις προσπάθειες τους για αλλαγή των συσχετισμών μέχρι την ανατροπή.
Κυριακή 18 Ιουνίου 2023
Χαλκίδα: Στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ συζητούσαν με πολίτες για την ακρίβεια
Με επικεφαλής τον πρώην βουλευτή Γιώργο Ακριώτη και την υποψήφια Θεοδώρα Ακριώτη κλιμάκιο στελεχών του ΣΥΡΙΖΑ Χαλκίδας χθες έξω από τα σουπερ μάρκετ της πόλης μοίραζαν φυλλάδιο του κόμματος και συζητούσαν με τους πολίτες για την ακρίβεια και τις προτάσεις του ΣΥΡΙΖΑ. Μία βδομάδα έμεινε για τις εκλογές και εντείνουν τις προσπάθειες τους για αλλαγή των συσχετισμών μέχρι την ανατροπή.