Αν και ακόμη δεν έχουν ανακοινωθεί επίσημα τα ψηφοδέλτια για τις δημοτικές εκλογές στο Δήμο Χαλκιδέων και ούτε καν ξέρει κανείς ποιοι τελικά θα κατεβάσουν ψηφοδέλτια παρ΄όλα αυτά κάποιοι που ανακοινώνονται επίσημα ή γίνεται διαρροή των ονομάτων τους, έχει αρχίσει ήδη μεταξύ τους ο εσωτερικός πόλεμος, τα αλληλοκαρφώματα και τα χτυπήματα κάτω από την μέση.
Και βρισκόμαστε ακόμη στην αρχή. Φανταστείτε τι έχει να γίνει στο τέλος...