Η επιτυχία του 1ου Ποδοσφαιρικού Τουρνουά Νέων Στύρων και του 2ου Ποδοσφαιρικού Τουρνουά Καρύστου μόνο χαμόγελα έφερε στο δήμαρχο Καρύστου Λευτέρη Ραβιόλο. Ανάμεσα τους διοργανωτές των δυο τουρνουά ήταν και ο Δήμος Καρύστου με στόχο την τουριστική ανάπτυξη της περιοχής. Και ο στόχος επετεύχθη αφού τα δυο τουρνουά αποτέλεσαν πόλο έλξης και πολλοί ήταν εκείνοι που βρέθηκαν σε Νέα Στύρα και Κάρυστο για να παρακολουθήσουν τους αγώνες.
Δευτέρα 10 Ιουλίου 2023
Στόχος επετεύχθη…
Η επιτυχία του 1ου Ποδοσφαιρικού Τουρνουά Νέων Στύρων και του 2ου Ποδοσφαιρικού Τουρνουά Καρύστου μόνο χαμόγελα έφερε στο δήμαρχο Καρύστου Λευτέρη Ραβιόλο. Ανάμεσα τους διοργανωτές των δυο τουρνουά ήταν και ο Δήμος Καρύστου με στόχο την τουριστική ανάπτυξη της περιοχής. Και ο στόχος επετεύχθη αφού τα δυο τουρνουά αποτέλεσαν πόλο έλξης και πολλοί ήταν εκείνοι που βρέθηκαν σε Νέα Στύρα και Κάρυστο για να παρακολουθήσουν τους αγώνες.