Ελάτε να γνωρίσετε τους νέους μουσικούς του Δήμου Διρφύων-Μεσσαπίων και να τους συντροφεύσετε σε μία μαγική βραδιά μουσικής σήμερα Κυριακή 9 Ιουλίου και ώρα 9 και 15 το βράδυ
Το ειδικά σχεδιασμένο πρόγραμμα από τον καταξιωμένο μαέστρο Χριστόδουλο Μετοχιάτη περιλαμβάνει ποικιλία
από διάφορα είδη μουσικής προσφέροντας μια πλούσια ψυχαγωγική εμπειρία σε
όλους.
Στο ειδικά διαμορφωμένο σκηνικό θα φιλοξενηθούν για μία βραδιά εντόπιοι και καλεσμένοι νέοι μουσικοί, που θα δημιουργήσουν μια ξεχωριστή ατμόσφαιρα γεμάτη αγάπη και ενθουσιασμό για την μουσική.