Στα Ψαχνά βρέθηκε το βράδυ του Σαββάτου ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας Κώστας Μαρκόπουλος και παρακολούθησε μαζί τον δήμαρχο Διρφύων-Μεσσαπίων Γιώργος Ψαθάς, την μεγάλη συναυλία του Κώστα Μακεδόνα και της Χριστιάνας Γαλιάτσου. Ήταν μια καλή ευκαιρία για τον γιατρό να χαλαρώσει μιας και η προεκλογική περίοδος έχει έρθει για τα καλά και το πρόγραμμά του Κώστα Μαρκόπουλου τις τελευταίες εβδομάδες είναι ιδιαίτερα απαιτητικό.
Τρίτη 11 Ιουλίου 2023
Στη συναυλία του Κώστα Μακεδόνα
Στα Ψαχνά βρέθηκε το βράδυ του Σαββάτου ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας Κώστας Μαρκόπουλος και παρακολούθησε μαζί τον δήμαρχο Διρφύων-Μεσσαπίων Γιώργος Ψαθάς, την μεγάλη συναυλία του Κώστα Μακεδόνα και της Χριστιάνας Γαλιάτσου. Ήταν μια καλή ευκαιρία για τον γιατρό να χαλαρώσει μιας και η προεκλογική περίοδος έχει έρθει για τα καλά και το πρόγραμμά του Κώστα Μαρκόπουλου τις τελευταίες εβδομάδες είναι ιδιαίτερα απαιτητικό.