Η πλειοψηφία των Περιφερειακών Συμβούλων στην χθεσινή συνεδρίαση ενέκρινε τη σύναψη προγραμματικών συμβάσεων μεταξύ της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας και των ακόλουθων συμβαλλομένων:
• Του
Δημοτικού Οργανισμού Άθλησης Πολιτισμού Περιβάλλοντος Χαλκίδας (Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ.)
για την υλοποίηση της πράξης με τίτλο: «Προμήθεια και Τοποθέτηση Μεταλλικών
Κερκίδων στο Γήπεδο Ν. Αρτάκης».
• Του Δήμου
Ιστιαίας – Αιδηψού για την υλοποίηση της πράξης με τίτλο: «Ανάπλαση Παραλιακού
Μετώπου Λουτρών Αιδηψού Επί της Δημοτικής Οδού 28ης Οκτωβρίου».
• Της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ευβοίας (Ε.Π.Σ. Ευβοίας) για την υλοποίηση της πράξης με τίτλο: «Προμήθεια και Τοποθέτηση Συνθετικού Χλοοτάπητα στο Ενωσιακό Γήπεδο Ε.Π.Σ. Ευβοίας».