Μόνο ένας επανέρχεται στο δημοτικό συμβούλιο από την ομάδα του Χρήστου Παγώνη της περιόδου 2014-2016. Δυο δεν ήταν υποψήφιοι στις εκλογές (Διαμαντής Καρκαντελίδης και Παναγιώτης Καράβας) ενώ από τους υπόλοιπους τέσσερις Μάνο Μπαλογιάννη, Νίκο Γεωργαλά, Γιώργο Γιαννούκο και Κώστα Τσάμαρη που ήταν υποψήφιοι με τον Γιώργο Σπύρου, μόνο ο τελευταίος εκλέχτηκε και θα κάθεται στα έδρανα του δημοτικού συμβουλίου έστω και της αντιπολίτευσης!