Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023
Το αποτέλεσμα δικαίωσε τα λεγόμενα του
Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος με τον Γιώργο Σπύρου ήταν ο Νίκος Παντελίδης. Πρόεδρος του συλλόγου Νεφροπαθών του Νομού Ευβοίας και ήταν υποψήφιος στην Δ.Ε Ληλαντίων. Ο Παντελίδης ήταν ο πρώτος που είχε γράψει στα social για τα μαχαιρώματα μεταξύ των συνυποψήφιων στο συνδυασμό. Και αν κρίνουμε από το αποτέλεσμα γι΄αυτόν μάλλον είχε δίκιο. Στο Ληλάντιο ήρθε 15ος (τελευταίος) με 113 σταυρούς.