Εκτός από τους Δήμους της Εύβοιας που έχουμε τους πρώτους αναπληρωματικούς δημοτικούς και Κοινοτικούς συμβούλους έτσι και στην Περιφέρεια έχουμε και εκεί τους α΄αναπληρωματικούς περιφερειακούς συμβούλους. Στην Εύβοια είναι ο Κουφός Απόστολος από τον συνδυασμό Σπανού, ο Γεωργόπουλος Νικόλαος από τον συνδυασμό Γκλέτσου, ο Πατσιούρας Γεώργιος από τον συνδυασμό Μαρκόπουλου , η Πύθουλα Γεωργία από την Λαική Συσπείρωση , και ο Γεωργίου Αντώνιος από τον συνδυασμό Αποστολίδη
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023
Π.Ε Εύβοιας: Οι α΄αναπληρωματικοί και στους πέντε συνδυασμούς
Εκτός από τους Δήμους της Εύβοιας που έχουμε τους πρώτους αναπληρωματικούς δημοτικούς και Κοινοτικούς συμβούλους έτσι και στην Περιφέρεια έχουμε και εκεί τους α΄αναπληρωματικούς περιφερειακούς συμβούλους. Στην Εύβοια είναι ο Κουφός Απόστολος από τον συνδυασμό Σπανού, ο Γεωργόπουλος Νικόλαος από τον συνδυασμό Γκλέτσου, ο Πατσιούρας Γεώργιος από τον συνδυασμό Μαρκόπουλου , η Πύθουλα Γεωργία από την Λαική Συσπείρωση , και ο Γεωργίου Αντώνιος από τον συνδυασμό Αποστολίδη