Σύσκεψη παρουσία του υφυπουργού Υποδομών και Μεταφορών Νίκου Ταχιάου, λαμβάνει χώρα αυτή την ώρα στο Δήμο Μαντουδίου Λίμνης Αγίας Άννας, παρουσία των περιφερειάρχη Στερεάς Ελλάδας Φάνη Σπανού και αντιπεριφερειάρχη Εύβοιας Γιώργου Κελαϊδίτη και του δημάρχου Μαντουδίου Λίμνης Αγίας Άννας Γιώργου Τσαπουρνιώτη.
Θέμα της σύσκεψης είναι ο τρόπος επιτάχυνσης της διαδικασίας αποκατάστασης των συντριπτικών ζημιών που άφησαν πίσω τους οι θεομηνίες Daniel και elias.