Μπορεί οι Γιάννης Βαβουλιώτης και Δήμος Κουτουλής να επανεκλέχτηκαν δημοτικοί σύμβουλοι στις τελευταίες εκλογές με τον συνδυασμό της Έλενας Βάκα, αλλά μέχρι το τέλος του χρόνου που λήγει αυτή η θητεία είναι ακόμη δημοτικοί σύμβουλοι που είχαν εκλεγεί το 2019 με το συνδυασμό του Βασίλη Καθαροσπόρη. Έτσι χθες στην συνεδρίαση του δημοτικού σύμβουλίου έκατσαν στις θέσεις που κάθονταν τα τέσσερα χρόνια, δίπλα του