Tην τελευταία του πνοή άφησε ο Γιώργος Ντεγιάννης που αντιμετώπιζε χρόνιο πρόβλημα υγείας. Πατέρας του ήταν ο Δημήτρης Ντεγιάννης (ιδιοκτήτης της ταβέρνας " Πλατυπήγαδο"). Η κηδεία του θα γίνει αύριο Τρίτη 5 Δεκεμβρίου, στις 3.30 το μεσημέρι στον Ιερό Ναό Αγίου Χριστοφόρου στο Βαθύ Αυλίδας.
Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2023
Βαθύ Αυλίδας: Έφυγε από την ζωή 41χρονος
Tην τελευταία του πνοή άφησε ο Γιώργος Ντεγιάννης που αντιμετώπιζε χρόνιο πρόβλημα υγείας. Πατέρας του ήταν ο Δημήτρης Ντεγιάννης (ιδιοκτήτης της ταβέρνας " Πλατυπήγαδο"). Η κηδεία του θα γίνει αύριο Τρίτη 5 Δεκεμβρίου, στις 3.30 το μεσημέρι στον Ιερό Ναό Αγίου Χριστοφόρου στο Βαθύ Αυλίδας.