Παρών στις εξελίξεις στο Δήμο Ερέτριας δηλώνει πάντα ο γραμματέας της Τοπικής Οργάνωσης Ερέτριας του ΠΑΣΟΚ Δημήτρης Αντριάς, παρών και στην ορκωμοσία της νέας δημοτικής αρχής το περασμένο Σάββατο. Ο κ. Αντριάς έχει αποδείξει ότι δεν επικεντρώνεται μόνο στα του κόμματος, αλλά δείχνει ιδιαίτερο ενδιαφέρον και για τα όσα λαμβάνουν χώρα στον τόπο του.
Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2023
Παρών στην ορκωμοσία της νέας δημοτικής αρχής
Παρών στις εξελίξεις στο Δήμο Ερέτριας δηλώνει πάντα ο γραμματέας της Τοπικής Οργάνωσης Ερέτριας του ΠΑΣΟΚ Δημήτρης Αντριάς, παρών και στην ορκωμοσία της νέας δημοτικής αρχής το περασμένο Σάββατο. Ο κ. Αντριάς έχει αποδείξει ότι δεν επικεντρώνεται μόνο στα του κόμματος, αλλά δείχνει ιδιαίτερο ενδιαφέρον και για τα όσα λαμβάνουν χώρα στον τόπο του.