Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023
Ναι μεν ....αλλά
Μπορεί να μην υπάρχει η φωνή των εργαζομένων μέσα στο Δημοτικό Συμβούλιο Ερέτριας μέσω της Λαϊκής Συσπείρωσης αφού δεν έπιασε το όριο του 3% και δεν εξελέγη η Ασημίνα Καραμπέτσου αλλά ζητήματα που καίνε τα λαϊκά στρώματα όπως: η σχολική στέγη η υποχρηματοδότηση των Δήμων, η ανάγκη στελέχωσης των υπηρεσιών του Δήμου, η πολιτική προστασία, κ.α. θα βρεθούν στο προσκήνιο των εργατικών λαϊκών αγώνων της περιοχής.